четвер, 20 грудня 2018 р.

Цікаві факти про будівництво


      Професія будівельника буде актуальна у всі часи. Навіть після армагедону, коли потрібно спорудити нову печеру. Можна згадати в нашій статті – як же все було незадовго до нашого часу, як розвивалося будівництво у всі часи.

У містечку Тегази (Цукру) можна зустріти котеджі, стіни яких зроблені з кам’яної солі. Тут постійно сухо, бо будови не можуть зруйнуватися від води.
Интересные факты о строительстве (8 фото)
Сьогодні ніхто не здивуватися різних домішок, пластификаторам, добавляющихся в розчин. Як виявилося при зведенні старовинних палаців у вапняну суміш для чіпкості, підмішували шерсть телятини. А для захисту від морозних тріщин, підмішували смолу шишок ялини.
Найпоширенішим методом очищення побутових стоків для котеджів вважається установка септика для дачі, виконаного з бетонних кілець. Краща версія механізму – це виконання герметичного септика. Замовити септик можна також і в Самарі в “Технології буріння”, забезпечивши тим самим свій котедж надійної самостійною системою каналізації. І краще монтаж довірити фахівцям. Вони знайдуть і найкраще місце для розташування септика.
Интересные факты о строительстве (8 фото)
Вперше каналізацію створили в Римі, але після падіння держави технології забулися, і в той час її не стало існувати. Між іншим, власне римляни винайшли бетон. Вони застосовували його для водопроводу, тривалістю 275 м і заввишки 49 м, перекинутого через річку Гордон біля містечка Них більше 2 тис. років тому.
У 1455 р. архітектор Італії Фьюраванти Аристотель із застосуванням пристроїв особистого винаходу зміг пересунути дзвіницю храму Санта-Марія Маджоне з її дзвонами без жодного збитку. Її перемістили на 30 метрів. Аристотель виконав поставлене завдання без гвинтових домкратів, звівши споруду заввишки до 25 м з основою 5 x 5 метрів в міцну клітку з дерева у формі піраміди, щоб не допустити звалювання і розмістити потрібні тягові зусилля на величезну частину одночасно функціонуючих воротов. 
Интересные факты о строительстве (8 фото)
Потім Фьюраванти відвідав містечко Ченто, де не виймаючи жодного цегли, зміг виправити дзвіницю Сан-Бласио, яка відхилилася від вертикальної лінії на 1,67 метрів.
У містечку Марракеш побудована єдина в світі історична пам’ятка. Там на видатної території зведена мінарет-вежа, висотою в 67 метрів, де моляться мусульмани. Вежа має не тільки величний вигляд, але і видає аромат мускусу. Аромат від будови виходить протягом 8 століть, після її будівництва в 1195 р. Заснував мінарет султан берберської династії Альмохадів Якубэль-Мансуром після успішного бою над Кастилією. Для зведення вежі використовувалася вапняна суміш до складу якої входив мускус. Усього було витрачено приблизно 960 мішків такого аромату.
Интересные факты о строительстве (8 фото)
У 1820 р. графом Альфредом Вороницким в с. Кримне була побудована автодорога, промощенная кінськими зубами. Вони встановлювалися по вертикалі і цементировались вапняною сумішшю, яку змішували з крихтою з цегли. Протяжність автодороги становила 9 верст, а її ширина – 6 метрів і 40 сантиметрів. Відрізок від цієї траси зберігся і по наш час.
Интересные факты о строительстве (8 фото)
Вчені Америки зробили висновок, що хмарочос, що складається з 38 поверхів може кидати світлотінь завдовжки 300 метрів, загороджуючи протягом денного часу від сонця більше 30 тисяч квадратних метрів місцевості, розташованої поблизу неї.
Собор богині Артеміди, був побудований в Ефесі на основі деревного вугілля і вовняного покриву для амортизації будови в період трясіння землі.
Интересные факты о строительстве (8 фото)
Старої укладання колодязь, який пророкує погодні умови, стоїть у Казахстані на плато Устюрт. Напередодні дощової погоди або випадання снігу, він тягне у себе повітря, а в сонячний день, відкидає його. Якщо в цей час закинути в нього капелюх, вона не торкнувшись води, повернеться назовні. Диво криниця, зроблений з долбленных вапняних плит допомагає визначати атмосферний тиск, віщуючи про наближенням негоди.
Интересные факты о строительстве (8 фото)
За законами Англії, якщо ріелтер продає будинок з привидами і не попереджає покупця, тоді в майбутньому при виникненні конфліктної ситуації він зобов’язується виплатити клієнту всю вартість майна і заплатити за судові витрати. А на Тайвані з кінця літа і початок осені продажу майна знижуються на 20%. Це пов’язано з приходом місяця “привидів”. Населення острова вірує, що з приходом сьомого місяця, землю відвідують злі духи.
Перший туалет був знайдений в 2600 р. до н. е. в Месопотамії в період розкопок. Він належав цариці Шубад, правлячої Шумером.
Интересные факты о строительстве (8 фото)

Немає коментарів:

Дописати коментар

Танунхаус

        Таунхаус – новинка у будівництві України     Таунхауси в Україні тільки починають зрідка з’являтися на наших вулицях, хоча...